bzr-gtk - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Please select a folder
da: Vælg venligst en mappe

en: Operation aborted.
da: Operation afbrudt.

en: removed
da: fjernet

en: renamed
da: omdøbt

en: renamed and modified
da: omdøbt og ændret

en: modified
da: ændret

en: Path
da: Sti

en: Date
da: Dato

en: Summary
da: Oversigt

en: Conflicts
da: Konflikter

en: unknown type of conflict
da: ukendt type af konflikt

en: Please select a file from the list.
da: Vælg venligst en fil fra listen.

en: Cannot resolve conflict
da: Kan ikke løse konflikt
