bzr-gtk - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Bazaar Preferences
eo: Preferoj de Bazaro

en: Configure Bazaar settings
eo: Agordi Bazaron

en: Bazaar
eo: Bazaro

en: Bazaar Notification
eo: Atentigoj de Bazaro

en: Notification Area Icon for Bazaar
eo: Atentigarea piktogramo por Bazaro

note: Create the widgets
en: _Branch
eo: _Branĉo

en: Branch location:
eo: Branĉloko

en: Destination:
eo: Celo:

en: Revision:
eo: Revizio:

en: Please select a folder
eo: Bonvolu elekti dosierujon

en: Missing branch location
eo: Branĉloko mankas

en: You must specify a branch location.
eo: Vi devu specifi branĉlokon.

en: Branching successful
eo: Sukcesa branĉado

en: %d revision(s) branched.
eo: %d revizio(j) branĉita(j).

en: N/A
eo: N/D

note: Create the widgets
en: Check_out
eo: K_ontrolo

en: Branch nick:
eo: Branĉnomo:

en: _Lightweight checkout
eo: Ma_lpeza kontrolo

en: Operation aborted.
eo: Operacio haltigita.

en: Date
eo: Dato

en: Conflicts
eo: Konfliktoj
