bzr-gtk - en to nl translation catalogue (151 entries)

en: Bazaar Preferences
nl: Bazaar-voorkeuren

en: Configure Bazaar settings
nl: Instellingen voor Bazaar aanpassen

en: Apply Bazaar Bundle
nl: Bazaar-bundel toepassen

en: Bazaar Notification
nl: Bazaar-notificatie

en: Notification Area Icon for Bazaar
nl: Bazaar-pictogram in mededelingengebied

en: Branch location:
nl: Branch-locatie:

en: Destination:
nl: Doel:

en: Branck nick:
nl: Branch-alias:

en: Revision:
nl: Revisie:

en: Please select a folder
nl: Selecteer een map

en: Missing branch location
nl: Branch-locatie ontbreekt

en: You must specify a branch location.
nl: Er dient een branch-locatie opgegeven te worden.

en: Branching successful
nl: Branchen succesvol

en: %d revision(s) branched.
nl: %d revisies gebranchet.

en: N/A
nl: Niet van toepassing

en: Branch nick:
nl: Branch-alias:

en: _Lightweight checkout
nl: Lichtgewicht checkout

en: Directory does not have a working tree
nl: Map bevat geen werkkopie

en: Operation aborted.
nl: Handeling afgebroken

en: There are local changes in the branch
nl: Er zijn lokale wijzigingen in deze branch

en: Please commit or revert the changes before merging.
nl: Wijzigiging dienen eerst gecommit danwal teruggedraaid (revert) te worden.

en: added
nl: toegevoegd

en: removed
nl: verwijderd

en: renamed
nl: hernoemd

en: renamed and modified
nl: hernoemd en gewijzigd

en: modified
nl: gewijzigd

en: kind changed
nl: van type veranderd

en: <b>Commit Message</b>
nl: <b>Commit-bericht</b>

en: _Only commit locally
nl: Alleen _lokaal comitten

en: Comm_it
nl: Co_mmitten

en: Files
nl: Bestanden

en: Commit all changes
nl: Alle  wijzigingen committen

en: Only commit selected changes
nl: Alleen geselecteerde wijzigingen committen

en: Commit all changes*
nl: Alle wijzigingen committen*

en: Commit*
nl: Committen*

en: Commit
nl: Committen

en: Path
nl: Pad

en: <i>* Cannot select specific files when merging</i>
nl: <i>* Er kunnen geen specifieke bestanden geselecteerd worden bij mergen.</i>

en: Pending Revisions
nl: Revisies in behandeling

en: Date
nl: Datum

en: Summary
nl: Samenvatting

note: TODO: jam 2007-10-30 The diff label is currently disabled. If we decide that we really don't ever want to display it, we should actually remove it, and other references to it, along with the tests that it is set properly.
en: Diff for whole tree
nl: Verschillen voor gehele mappenstructuur

note: Whole tree
en: File commit message
nl: Commit-bericht voor bestand

en: Global Commit Message
nl: Globaal commit-bericht

en: <b>Global Commit Message</b>
nl: <b>Globaal commit-bericht</b>

en: Diff for
nl: Verschillen voor

en: Commit message for
nl: Commit-bericht voor

en: Commit cancelled
nl: Committen geannuleerd

en: Do you want to save your commit messages ?
nl: Moeten commit-berichten bewaard blijven?

en: Commit with an empty message?
nl: Met leeg bericht committen?

en: You can describe your commit intent in the message.
nl: In het commit-bericht kan de bedoeling achter deze commit vastgelegd worden.

en: Commit with unknowns?
nl: Committen met onbekende bestanden?

en: Unknown files exist in the working tree. Commit anyway?
nl: Er zijn onbekende bestanden in de werkkopie aanwezig. Toch committen?

en: Commit with no changes?
nl: Zonder wijzigingen committen?

en: There are no changes in the working tree. Do you want to commit anyway?
nl: Er zijn geen wijzigingen in de werkkopie. Toch committen?

en: External utility:
nl: Extern hulpmiddel:

en: Conflicts
nl: Conflicten

en: No conflicts in working tree.
nl: Geen conflicten in de werkkopie.

en: path conflict
nl: pad-conflict

en: contents conflict
nl: conflicterende inhoud

en: text conflict
nl: conflicterende text

en: duplicate id
nl: dubbel id

en: duplicate
nl: duplicaat

en: unversioned parent
nl: parent niet onder versiebeheer

en: missing parent
nl: ontbrekende parent

en: deleting parent
nl: parent verwijderen

en: unknown type of conflict
nl: onbekend conflicttype

en: No file was selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: Please select a file from the list.
nl: Kies een bestand uit de lijst.

en: Call to external utility failed
nl: Aanroepen van extern hulpmiddel mislukt.

en: Cannot resolve conflict
nl: Kan conflict niet oplossen

en: Only conflicts on the text of files can be resolved with Olive at the moment. Content conflicts, on the structure of the tree, need to be resolved using the command line.
nl: Olive kan momenteel alleen conflicten in tekstbestanden oplossen. Inhoudelijke conflicten op de structuur van de mappen moeten met de opdrachtregel opgelost worden.

note: View menu
en: _View
nl: Beel_d

en: Wrap _Long Lines
nl: _Lange regels afbreken

note: No conflicts found.
en: Merge successful
nl: Merge succesvol

en: All changes applied successfully.
nl: Alle wijzigingen succesvol verwerkt.

note: There are conflicts to be resolved.
en: Conflicts encountered
nl: Conflict gedetecteerd

en: Please resolve the conflicts manually before committing.
nl: Los de conflicten handmatig op alvorens te committen.

en: Directory is not a branch
nl: Map is geen branch

en: You can perform this action only in a branch.
nl: Deze actie kan alleen op een branch uitgevoerd worden.

en: Directory is not a checkout
nl: Map is geen checkout

en: You can perform local commit only on checkouts.
nl: Lokaal committen kan alleen op checkouts.

en: No changes to commit
nl: Niets te committen

en: Try force commit if you want to commit anyway.
nl: Forceer een commit als u toch wilt committen.

en: No changes to merge
nl: Geen wijzigingen voor merge

en: Merge location is already fully merged in working tree.
nl: De merge-locatie is al geheel aanwezig in de werkkopie.

en: Conflicts in tree
nl: Conflicten in mappenstructuur

en: You need to resolve the conflicts before committing.
nl: Deze conflicten moeten worden opgelost voordat gecommit kan worden.

en: Strict commit failed
nl: Strikte commit is mislukt.

en: There are unknown files in the working tree.
    Please add or delete them.
nl: Er zijn onbekende bestanden in de werkkopie aanwezig, die eerst toegevoegd of verwijderd moeten worden.

en: Bound branch is out of date
nl: Gekoppelde branch is niet meer up-to-date.

en: File not versioned
nl: Bestand niet onder versiebeheer

en: The selected file is not versioned.
nl: Het geselecteerde bestand staat niet onder versiebeheer.

en: Branches have been diverged
nl: Branches zijn uit elkaar gegroeid.

en: You cannot push if branches have diverged. Use the
    overwrite option if you want to push anyway.
nl: Een push kan niet uitgevoerd worden als de branches uit elkaar gegroeid zijn.
    Gebruik de optie ‘overwrite’ (overschrijven) als u de push toch wilt uitvoeren.

en: No diff output
nl: Geen verschillen gevonden (diff)

en: The selected file hasn't changed.
nl: Het geselecteerde bestand is niet gewijzigd.

en: No such revision
nl: Revisie bestaat niet

en: The revision you specified doesn't exist.
nl: De opgegeven revisie bestaat niet.

en: Target already exists
nl: Het doel bestaat al

en: Target directory already exists. Please select another target.
nl: De doelmap bestaat al. Kies een andere bestemming.

en: Directory is already a branch
nl: De map is al een branch

en: The current directory (%s) is already a branch.
    You can start using it, or initialize another directory.
nl: De huidige map ‘%s’ is al een branch. U kunt deze map gebruiken of een andere map initialiseren.

en: Branch without a working tree
nl: Branch zonder werkkopie

en: The current directory (%s)
    is a branch without a working tree.
nl: De huidige map ‘%s’ is een branch zonder werkkopie.

en: Unknown bzr error
nl: Onbekende bzr-fout

en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

en: permission denied.
nl: toegang geweigerd.

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

note: Create the widgets
en: _Initialize
nl: _Initialiseren

en: Which directory do you want to initialize?
nl: Welke map wilt u initialiseren?

en: Current directory
nl: Huidige map

en: Create a new directory with the name:
nl: Een nieuwe map aanmaken met de volgende naam:

en: Directory name not specified
nl: Geen mapnaam opgegeven

en: You should specify a new directory name.
nl: Er dient een nieuwe mapnaam opgegeven te worden.

en: Upgrade to Loom branch?
nl: Naar loom-branch upgraden?

en: Branch is not a loom branch. Upgrade to Loom format?
nl: De branch is geen loom-branch. Upgraden naar loom-formaat?

en: Merge from
nl: Mergen van

en: Folder
nl: Map

en: Custom Location
nl: Aangepaste locatie

en: _Merge
nl: _Mergen

en: Branch not given
nl: Geen branch opgegeven

en: Please specify a branch to merge from.
nl: Geef een merge-branch op.

en: Bazaar command error
nl: Fout in Bazaar-opdracht

note: Create the widgets
en: Location:
nl: Locatie:

en: _Push
nl: _Pushen

en: You cannot push if branches have diverged.
    Overwrite?
nl: Pushen is niet mogelijk als de branches uit elkaar gegroeid zijn. Overschrijven?

en: Push successful
nl: Push succesvol

en: %d revision(s) pushed.
nl: %d revisie(s) gepusht.

en: Non existing parent directory
nl: Bovenliggende map bestaat niet

en: The parent directory (%s)
    doesn't exist. Create?
nl: De bovenliggende map ‘%s’
    bestaat niet. Wilt u deze aanmaken?

note: Create the widgets
en: _Select
nl: _Selecteren

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Renamed
nl: Hernoemd

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Unknown
nl: Onbekend

en: No changes.
nl: Geen wijzigingen.

en: Tag Name
nl: Tag-naam

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Tags are not supported by this branch format. Please upgrade.
nl: Tags worden niet door dit branch-formaat ondersteunt. Probeer te upgraden.

en: No tagged revisions in the branch.
nl: Deze branch bevat geen revisies met een tag.

en: _Remove tag
nl: Tag ver_wijderen

en: <b><big>Remove tag?</big></b>
nl: <b><big>Tag verwijderen?</big></b>

en: Are you sure you want to remove the tag: <b>%s</b>?
nl: Weet u zeker dat u de tag <b>%s</b> wilt verwijderen?

note: Create the widgets
en: _Add tag
nl: Tag _toevoegen

en: Tag Name:
nl: Tag-naam:

en: Revision ID:
nl: Revisie-ID:

en: No tag name specified
nl: Geen tag-naam opgegeven

en: You have to specify the tag's desired name.
nl: De gewenste tag-naam moet opgegeven worden.
